Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ситуація на КПВВ.

 232 total views,  1 views today

Спроби звинуватити українську владу у односторонній відмові у дозволі перетину лінії розмежування з ТОТ розсипалися вщент після сьогоднішніх подій на КПВВ  «Мар’їнка»  та  «Станиця Луганська».

Сьогодні з 11:00 на КПВВ  «Мар’їнка»  розпочалося здійснення пропускного режиму на ТОТ. Першим через КПВВ проїхав громадянин України з донецькою реєстрацією Бурдін Віктор Іванович, а вже за 15 хвилин повернувся назад. Пан Віктор пояснив це тим, що коли він доїхав до так званого «нульового» посту (той, що перед КПВВ «Олександрівка»), представники  «ДНР»  розвернули його у зворотньому напрямку наголосивши,  що окупаційна влада  «ДНР»  не давала дозволу на перетин лінії розмежування.

Станом на 13:00 близько 50-ти осіб вже кілька годин очікують поряд КПВВ «Мар’їнка», сподіваючись на перетин лінії розмежування, проте, наразі не відомо чи вдасться їм це реалізувати. Серед натовпу переважно літні люди і переносити спеку стає дедалі важче, адже на термометрі вже більше  +32.

Аналогічна ситуація розвивається на КПВВ «СтаницяЛуганська», де пропущено на вихід до ТОТ 5 осіб, а ще близько 50 осіб в стані очікування. Пропуск на ТОТ також на даний час закрито. Особи,  що вже пройшли до КПВВ так званої «ЛНР», перебувають в очікуванні проходу, проте, якщо дії окупаційних адміністрацій «ЛНР» та «ДНР» узгоджені, сподіватись на позитивний для людей результат не варто.

Українська влада, розуміючи ряд незручностей для людей, які через карантинні обмеження залишились по різні боки від лінії розмежування, пішла на поступки. І це абсолютно зрозуміло, бо для різних категорій осіб це життєво необхідно. З боку окупаційних адміністрацій «Л/ДНР», як ми бачимо, розуміння не помітно. Рахуватися з людьми там не звикли. А перекладати на українську сторону вину у своїх поразках в організації життєзабезпечення населення на окупованих територіях вони готові завжди.

Mission News Theme от Compete Themes.