Press "Enter" to skip to content

Що відомо про кандидата на проміжних виборах народних депутатів ВР України в одномандатному окрузі № 50 Добшу Іштвана Адальбертовича.

 258 total views,  1 views today

Як це не дивно, але політичні партії, зареєстровані на території України, не перестають дивувати українських виборців …

Цього разу своїм рішенням здивувала політична партія «КМКС – Партія угорців України», яка згідно з деякими ЗМІ Закарпатської області, де зараз якраз в більшості своїй і поширюється так звана діяльність проугорської партії, вирішила висунути кандидата на проміжних виборах народних депутатів ВР України, а саме в одномандатному окрузі № 50 (Донецька область) Добшу Іштвана Адальбертовича (судячи з прізвища, дана людина має «чистокровні українське коріння»).

Крім того, з тих же джерел відомо, що цей «шановний» кандидат ще відзначився тим, що крім українського громадянства, має і угорське, так як має паспорт громадянина Угорщини серії BD 3812147, виданих на ім’я DobshaIstvan.

Можливо Іштван Добша порядна людина, патріот (правда поки не зрозуміло якої країни), є хорошим сім’янином, але виникає питання – нам не вистачає на території Донбасу представників так званого «русского мира»? Або нам потрібно ще й такого Мадяра, Добшу, який мріє «відстоювати» інтереси нашого краю у вищих органах державної влади України?

Втім, в інтересах якої країни буде працювати цей кандидат, вже наводить на певні думки, оскільки якщо повернутися в недалеке минуле, можна згадати факти тісних взаємин офіційної влади Угорщини з представниками Кремля, які принесли війну на територію Донбасу, під приводом відстоювання інтересів російськомовного населення. Так може бути незабаром ще «знайдуться» де-небудь під Волновахою кілька корінних угорців, яких потрібно буде захищати від українських націоналістів?

Робіть висновки за кого голосувати, щоб в майбутньому не погіршити і без того складну ситуацію на Донбасі .

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.