Пт. Лип 1st, 2022

Останнім часом Росія відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною. Крім того, в соцмережах активно коментуються відеоролики з ешелонами військової техніки, зокрема танками і ракетами, які перевозять в південні й західні регіони Росії. За даними «маневрами»- США і Європа активно спостерігають.

Нещодавну оприлюднену в ЗМІ інформацію про переміщення військ РФ у силових відомствах називають “елементом спеціальних інформаційно-психологічних дій, які по суті спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації та можливої ескалації конфлікту”.

Крім того, нажаль існує тенденція до дестабілізації внутрішньо політичної ситуації, яку намагаються «розхитати» прибічники проросійських сил.

Проте не слід забувати, що в гібридній військовій агресії Російської Федерації проти України, як і в 2014-2017 роках, використовуються ті ж цілі – боротьба за сфери впливу. Україну в РФ взагалі завжди розглядали як молодшого та беззахисного брата, нездатного вирішити навіть свої внутрішні питання.

Тому аналізуючи гібридну агресію РФ, а також загрози, які несуть із собою «руський мир», пропагування деякими політичними чи громадськими утвореннями захисту російської мови та російськомовних громадян та використання релігії у терористичній діяльності, яку підтримує Росія, українці повинні консолідуватися для протистояння «агресору».

Наше головне завдання – це протидія інформаційним впливам. Сьогодні ми як ніколи повинні бути єдиними у протидії ворогу, який має багато ресурсів, агресивні військово-політичні доктрини і багато зброї, включаючи ядерну, якою бряцає перед усім світом. Тому ми маємо єднатися, розуміти один одного і те, яким чином здійснюється протидія. І усі ми повинні бути на сторожі безпеки нашої держави.

Від Philosof

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.