Press "Enter" to skip to content

Російські печатки та захоплені території Півдня України. Рашисти розпочали приєднання захоплених територій до рФ

 165 total views,  3 views today

Окупанти планують включити захоплені території до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої інтеграції їх в російський економічний простір. Про це повідомили в українській розвідці.

Про розробку відповідного плану було оголошено 1 травня радником так званого «глави» Криму з інформаційної політики Олегом Крючковим.

В той же час, окупаційне керівництво вдається до спроб переконати населення окупованих територій у встановленні остаточного контролю. Так, в окупованому Генічеську новопризначеним «головою міськради» Андрієм Клочком організовано урочисте підняття прапору рф 1 травня. Слад зазначити, що городяни проігнорували рашистське «свято».

Низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для окупаційних адміністрацій Маріуполя. До переліку установ, які отримають нові «атрибути» входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те, що більшість із них наразі вщент зруйновані російськими військами.

Українські розвідники повідомляють, що на замовлених штампах і печатках міститься напис: «россия, республика донбас, Мариуполь, военно-гражданская администрация».

Рашисти анонсували, що в червні подібні штампи та печатки виготовлятимуться для окупованого Херсону.

Розвідка зазначає, що на сьогодні в Маріуполі окупанти проводять «велике прибирання». росіяни шукають та знищують тіла вбитих. Для цього в місті з 15 квітня працює три мобільних крематорії.

Серед військових армії окупанта розповсюджується інформація, що термін так званої «спеціальної воєнної операції» визначено до вересня 2022 року.

Mission News Theme by Compete Themes.