Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Росія намагається звинуватити Україну у військових злочинах своїх бойовиків в Лівії.

 322 total views,  1 views today

Росія намагається звинуватити Україну у військових злочинах своїх бойовиків в Лівії. Про це написала у соцмережі Ірина Фріз / Iryna Friz .

На околицях лівійського Тріполі сили фельдмаршала Хафтара, що підтримується Москвою, займаються вандалізмом, підпалюючи та грабуючи домівки місцевих жителів, які втекли від боїв. В одному з будинків були знайдені графіті, що, за задумом росіян, мали б звинуватити українців в участі у війні в Лівії.

Російська операція обумовлена нещодавнім підпалом та спаплюженням мечеті на півдні лівійської столиці, де росіяни зробили неонацистські написи та демонстративно залишили консервні банки з-під тушонки з м’яса свині в якості приниження релігійних почуттів мусульман.

Світлина від Ірина Фріз / Iryna Friz.
Світлина від Ірина Фріз / Iryna Friz.
Світлина від Ірина Фріз / Iryna Friz.

Але ніщо так не видавало росіян в Лівії, як погана освіта та шовінізм. Фейковість акції бачать навіть іноземці, що коментують світлини у соціальних мережах. Граматичні помилки, незнання того, як насправді виглядає український тризуб, латинська літера «n» та зневажлива шовіністська назва українців доводить причетність росіян з підрозділу ПВК «Вагнер» до ганебної акції.

Mission News Theme от Compete Themes.