Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Привітання Голови СБУ до Дня контррозвідки.

 183 total views,  1 views today

27 грудня 1991 року – особлива дата для контррозвідки Служби безпеки України. Адже саме в цей день почався відлік її нової історії.

За ці роки ви пройшли нелегкий, але успішний шлях становлення та справами доводите свою ефективність. І вкрай важливою є ваша робота саме сьогодні – в умовах військової агресії проти України. Нові загрози ставлять нові завдання, з якими ви добре справляєтесь.

Кожного дня ми переконуємося у високому професіоналізмі контррозвідників. Знаємо, що ви набули колосального досвіду протидії не лише класичним формам і методам розвідувально-підривної діяльності, а й диверсійним і терористичним проявам з боку російських спецслужб.

Сьогодні серед контррозвідників СБУ опинилися кращі з кращих офіцерів-патріотів і професіоналів. Сформовано нову культуру й традиції, які базуються на головному – відданості інтересам держави й народу.

Щиро вдячний всьому особовому складу ДКР СБУ та підрозділів контррозвідки регіональних органів за вашу роботу. Бажаю вам і вашим родинам миру, добра і злагоди! Вірю, що ваша гідність, витримка,  мужність, професіоналізм та незламність духу допомагатимуть ще більш ефективно захищати нашу країну та відстоювати безпеку її громадян!  

З повагою Голова Служби безпеки України  І.Баканов.

джерело

Mission News Theme от Compete Themes.