Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Пояснення Баканова щодо фото «козака-переможця» з сайта СБУ.

 138 total views,  2 views today

Фото «Козака-переможця» зникло із сайту Служби безпеки України, оскільки зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення.

Про це повідомляє у Facebook прес служба СБУ.

«Пам’ятник захисникам Незалежності України стояв, стоїть і буде стояти біля будівлі СБУ та є одним із символів Служби. А ми як ловили зрадників, так і ловитимемо. Лише за останній тиждень впіймали 4 бойовиків-сепаратистів. А ще, серед іншого, затримали кількох хабарників і попередили розтрат на 100 млн гривень, зірвали замовне вбивство та ліквідували російську ботоферму. Тож #Зрада_відміняється”

У пресслужбі відомства наголосили, що «співробітники СБУ щодня захищають країну, бо козацький дух у них в серцях».

«І це – головне. А фото козака зникло із сайту, бо зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення. Ніякої конспірології. «Козак-переможець» і надалі буде знаковим та важливим образом для СБУ»

Повідомляється також, що новий сайт планується запустити наприкінці березня. За даними пресслужби СБУ, сайт буде більш інформативним та доступним.

«І це не всі зміни. На черзі — реформа Служби після ухвалення нового закону «Про СБУ». За цим також пильно стежте. Це мотивує нас ставати ще більш ефективними»

Напередодні ЗМІ повідомили, що з оформлення панелі на сайті СБУ зникло зображення пам’ятника у вигляді великого каменя, на якому козак на коні вбиває списом двоголового змія.

Пам’ятний знак на вулиці Володимирській, перед входом в будівлю СБУ, відкрили перед Днем Незалежності в 2015 році. Скульптура називається «Козак-переможець». Вона присвячена всім захисникам незалежності України — учасникам війни на Донбасі.

джерело

Mission News Theme от Compete Themes.