Press "Enter" to skip to content

Покровські патріоти та націоналісти пам’ятають все!

 261 total views,  1 views today

Громадьська діячка міста Покровська Донецької області Анастасія Шовкова висловила своє відношення стосовно ставлення мера Покровська Руслана Требушкіна до законів України та української мови, а також до свого місця та україномовних місцевих жителів:

З нагоди набрання чинності закону про мову, хочется сказати що ми, місцеві патріоти та націоналісти пам’ятаємо все! Так як я член громадської ради, я завжди присутня на наших зібраннях та намагаюсь якось вплинути на процеси творення міста. На останньому нашому зібранні ми запросили Руслана Требушкіна, щоб він відповів на деякі питання. Відео додаю , сенс якого передати головне – ставлення нашого мера до законів та української мови, а також до свого місця та україномовних місцевих жителів. Прокуратура, зробіть помітку десь там собі, що мер вже на ще одне правопорушення тягне… Нам всім важко розмовляти українською, бо коло існування – російськомовне. Але треба намагатись. Це було що до мови.

А тепер щодо патріотичного розвитку дітей… все перераховане у відео мером, ніяке не патріотичне виховання, а просто прищеплення до нормального образу життя. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Посилання на закон додаю. Ознайомлюйтесь! https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2704-19

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
Mission News Theme by Compete Themes.