Press "Enter" to skip to content

Мешканець Полтавщини шпигував для ФСБ.

 224 total views,  1 views today

57-річного мешканця Кременчука Полтавської області, який шпигував для ФСБ, засудили до 12 років в’язниці за державну зраду. Відповідний вирок ухвалила колегія суддів Крюківського районного суду Кременчука.

Встановлено, що в липні 2014 року, під час відпочинку в тимчасово окупованому Криму, мешканець Полтавщини встановив контакт та почав конфіденційне спілкування з працівниками ФСБ Російської Федерації. Завдання іноземної спецслужби виконував, маючи злочинний умисел, спрямований на нанесення шкоди суверенітету, територіальній цілісності та обороноздатності України.

Так, протягом 2014-2019 років кременчужанин передавав ФСБ РФ інформацію щодо розвитку суспільно-політичної, соціально-економічної та військової ситуації в Полтавській області і в Україні в цілому. Зокрема «зливав» інформацію про осіб, що перебувають на військовому обліку у військових комісаріатах, що є службовою інформацією ЗСУ.

Свою вину в допомозі спецслужбі держави-агресора в проведенні підривної діяльності проти України визнав повністю. 57-річного шпигуна засуджено до 12 років позбавлення волі за ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України (Державна зрада).

Нагадаємо, що повідомили про підозру у державній зраді мешканцю Кременчука 18 липня 2019 року. Злочин було задокументовано  військовою прокуратурою Полтавського гарнізону спільно зі слідчими слідчого відділу та оперативниками відділу контррозвідки УСБУ в Полтавській області.

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.