Press "Enter" to skip to content

Лжива миротворчість РПЦ в Україні.

 400 total views,  1 views today

Останнім часом діяльність РПЦ в Україні набирає обертів. Нещодавно там почали працювати над поверненням капеланів Московського Патріархату до душпастирства в ЗСУ.

Наразі, українська філія Московського Патріархату намагається приватизувати слово “мир” і загалом миротворчий напрямок, для того, щоб можна було маніпулювати: “Хто за Московський Патріархат – той за мир, а хто проти РПЦвУ – той проти миру в Україні”.

Нещодавно організатори форуму “Люди миру” наголосили на тому, як важливо, щоб розмову вели не політики, а “прості люди”, тобто представники громадськості, які користуються авторитетом. Такими “простими людьми” РПЦвУ вбачає своїх священослужителів, які неодноразово допомагали окупантам та, зокрема, благословляли пам’ятники так званим “ополченцям”. А контакт з кримінальними елементами окупованих територій Російська Церква дійсно має тісний. У цьому контексті варто згадати, як наймалися терористи “ДНР” для підпалу храмів РПЦвУ з метою створення картинки “гонінь на канонічну церкву”.

Таким чином в Україні розпалюється міжконфесійна ворожнеча, щоб потім заявляти про “фашистів та бандерівців” та звинувачувати у підпалах проукраїнське населення, зокрема вірян ПЦУ.

Така політика – розпалювання міжконфесійною ворожнечі – ідеально підходить для створення картинки “гонимої церкви”.

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
Mission News Theme by Compete Themes.