Press "Enter" to skip to content

Курсанти першого курсу Національної Академії СБУ склали присягу на вірність українському народові. Відео.

 593 total views,  1 views today

31 серпня Голова Служби безпеки України Іван Баканов взяв участь в урочистостях складання Військової присяги курсантами першого курсу Національної академії СБУ, якому присвоєно ім’я співробітника спецпідрозділу ЦСО «А» полковника Руслана Муляра.

Іван Баканов наголосив:

“Сьогодні СБУ знаходиться на етапі реформування, але незважаючи на зміни, які відбудуться у структурі, Служба безпеки України завжди потребуватиме фахівців, для яких верховенство Закону, національні інтереси та права громадян завжди будуть пріоритетними. «Присягаючи на вірність Українському народові, ви берете на себе великі зобов’язання та відповідальність, яка вимагає від вас  бути професіоналами, патріотами, захисниками прав і свобод українців, оборонцями нашої країни”.

Серед курсантів половина курсу має середній бал атестату 180 і вище, у тому числі переможці та призери обласних олімпіад з української мови, фізики, права, інформатики, історії, члени Малої академії наук України. Всі «новобранці» мають хорошу фізичну підготовку і чимало спортивних розрядів, вдало пройшли професійно-психологічну та медичну перевірки. Абітурієнти продемонстрували високий рівень мотивації стати курсантами Національної академії СБУ та успішно склали випробування.

«Хочу подякувати батькам, які виховали гідних синів і доньок, майбутніх захисників безпеки України! І запевнити – вони в надійних руках професіоналів!» -зазначив Голова Служби.

джерело

More from Новини УкраїниMore posts in Новини України »
More from СтаттіMore posts in Статті »
Mission News Theme by Compete Themes.