Press "Enter" to skip to content

Куди пропав захисник «Краснолиманської»?

 706 total views,  1 views today

Завзятий захисник простих роботяг – шахтарів шахти «Краснолиманська» кудись пропав. Ось вже 4 місяці не чути ні слова від Євгена Костеннікова, який так само є депутатом Покровського міської ради Донецької області.

Він не поїхав разом з в. о. генерального директора шахти до Міністерства для «вибивання» бюджетного фінансування шахти, припинив домагатися позбавлення ТОВ «Краснолиманське» спеціального дозволу на видобуток вугілля на пластах державної шахти.

Та й взагалі, останнім часом він став дуже рідко з’являтися на «Краснолиманській», може він вже представляє інтереси Кропачева і ТОВ?

Залишається тільки здогадуватися де ховається від трудового колективу наш «захисник» і «батько». Можливо, Кропачев дав йому кругленьку суму, і він поїхав, користуючись правами громадянина РФ, до себе в бунгало в Масандрі насолоджуватися «оксамитовим сезоном», а може вистачило і на Мальдіви?

Ось такий, панове, у нас з вами «незалежний шахтарський профспілковий працівник», такий «незалежний», що навіть забув привітати роботяг з Днем шахтаря, та й взагалі «забив» на всіх.

Ви, напевно, запитаєте чому? Та все просто, у нього немає фінансового інтересу і відповідного «замовлення» на активну профспілкову діяльність на шахті, тому виживайте самі, кожен як тільки може.

More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
Mission News Theme by Compete Themes.