Ср. Сер 17th, 2022

В кремлі готуються до так званої криптомобілізації російської економіки. Про це повідомили американські аналітики в Інституті вивчення війни (ISW).

Відомо, що російська держдума ухвалила в третьому, остаточному читанні внесений Кабінетом міністрів закон, який дозволить уряду Росії контролювати та регулювати трудові відносини на російських підприємствах (як державних, так і приватних).

Саме цей закон дасть змогу кремлю взяти прямий контроль над більшістю аспектів російської економіки, зокрема зупинення прав і захисту деяких працівників. У тексті закону йдеться про можливість урядовцям відкликати працівників з особистих відпусток, переносити відпустку без згоди працівника та вимагати від працівників роботи у вихідні, святкові та нічні дні.

Перш ніж закон дійде до президента рФ та буде офіційно опублікований, він (закон) має бути надісланий до Ради Федерації. “Проте кремль, ймовірно, прагне використати закон, щоб залучити національну робочу силу для максимізації економічного результату та підготовки до тривалої діяльності в Україні”, – стверджують аналітики.

Слід зазначити, що від учора, через майже повну зупинку російського металургійного експорту, припинив свою роботу найбільший російський завод з виробництва свинцю. Через що, кремль, ймовірно, продовжить вживати заходів для кодифікації економічної мобілізації, щоб компенсувати або пом’якшити наслідки санкцій і війни для основних галузей промисловості.

Від dailyeast

Один коментар до “Кремль готується до затяжної війни з Україною”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.