Press "Enter" to skip to content

Колишній учасник НЗФ розповів про свавілля бойовиків. Відео.

 286 total views,  1 views today

Служба безпеки України на Донеччині виявила колишнього учасника незаконних збройних формувань, який працював на одного з ватажків терористичної організації «ДНР».

Контррозвідники та слідчі спецслужби встановили, що мешканець Краматорська у 2014 році приєднався до незаконних збройних формувань. До 2015 року брав участь у військових навчаннях та «охороні громадського порядку» на тимчасово окупованій території регіону. Потім був переведений на посаду старшого водія автомобільного відділення так званої «Республіканської гвардії ДНР» під керівництвом бойовика на прізвисько Ваня Руський. Але у 2018 році, розчарувавшись в ідеях псевдореспублік, залишив незаконні угруповання та повернувся до родини.

Наразі колишній учасник НЗФ у межах розпочатого кримінального провадження співпрацює зі слідством та надає покази щодо діяльності терористичної організації, а також причетності Вані Руського до вбивств і викрадень цивільних громадян, скоєння інших важких злочинів.

Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

джерело

More from ГоловнаMore posts in Головна »
More from Новини регіонуMore posts in Новини регіону »
Mission News Theme by Compete Themes.