Press "Enter" to skip to content

Хто за допомогою політичної напруги хоче знищити економіку України.

 274 total views,  1 views today

Мабуть багато хто помітив, що останнім часом в Україні фактично на рівному місці різко зростає політична напруга.

В один момент відбулася шалена активізація різних мітингів і акцій протесту на будь-який смак: “антивакцинатори”, “тарифи” та десятки інших тем, що ведуть до розхитування політичної та економічної ситуації в країні стали зненацька збирати десятки та сотні “мітингуючих”, а телеканали, що належать олігархам активно піарять ці заходи. Як кажуть: “Співпадіння? Не думаю”.

Після прийняття Верховною Радою України закону про реєстр олігархів та обмеження щодо них, простежуються ланцюжки фінансування протестних акцій та проплачених телесюжетів в ЗМІ з боку олігархічних структур, які об’єднали свої зусилля в організації атак на державну політику деолігархізації, зменшення впливу олігархів на економіку і політику країни.

За деякими даними лише олігарх Рінат Ахметов виділив $1 млрд. США на організацію будь-яких протестних акцій з метою підірвати добробут українців і таким чином змусити українську владу зупинити реформи та зберегти їхній олігархічний вплив.

Тому в жодному разі не можна вестися на такі провокації. Приймаючи участь в протестах варто завжди пам’ятати, що будь-яке волевиявлення має бути з розумом!

Mission News Theme by Compete Themes.