Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

14 жовтня українці святкують одразу чотири свята.

 323 total views,  1 views today

14 жовтня українці святкують одразу чотири свята:

  • День Захисника України. Мабуть, найактуальніше свято сьогодення. Це символ нерозривного зв’язку всіх поколінь Захисників України. З 2014 року українське суспільство відреагувало на російське збройне вторгнення, внаслідок чого підсилилися європейські та антирадянські тенденції. Хочемо подякувати кожному, хто стоїть на фронті за родину, за свій народ, хто захищає державу, щоб війна не прийшла у наш дім. Ми пам’ятаємо усіх, хто загинув смертю героїв. Слава Захисникам України!
  • День Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні, а також одне з найголовніших свят запорозьких козаків. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.
  • День українського козацтва. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Треба так розуміти, що перший потужний спалах відродження власної державності припав на Козацьку Добу. Варто пам’ятати історію тих часів.
  • День створення УПА (Української Повстанської Армії). Днем заснування Української Повстанської Армії є 14 жовтня 1942 року. Народжена у важкі часи найжорстокішої з воєн в історії людства, втративши надію на підтримку світовими державами своїх ідеалів, УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ стала єдиним захисником українського народу, його прав і свобод. На боротьбу з гітлеризмом і більшовицьким тоталітаризмом піднімалися і падали кращі сини і дочки України. Повстанський рух грізно поширився по всій Україні, під ногами ворогів горіла земля! У результаті успішних бойових дій і підтримки місцевого населення повстанці стали контролювати цілі райони, на які ворог не смів зазіхати , а якщо й пробував то неминуче терпів поразку, а воїни УПА і далі встановлювали свою владу. На кінець 1943 -початок 1944 рр. УПА налічувала в своїх рядах близько 100 тис. вояків . Незважаючи на те, що боротьба УПА не завершилася перемогою, вона зробила величезний внесок у розвиток національно-визвольного руху українського народу. Своїм прикладом вояки УПА запалили вогонь в серцях наступних поколінь українських патріотів. У цьому їх головна заслуга, у цьому їх історична роль. Тож не заплямуймо їхню боротьбу, продовжимо боротись з високо піднятою головою! Пам’ятаємо Героїв української нації!

Mission News Theme от Compete Themes.
офисные диваны купить диваны